Výkresy a texty územního plánu obce Nemojov.

Opatření obecné povahy – územní plán Nemojov – DOC

Odůvodnění územního plánu Nemojova – DOC

Textová část územního plánu Nemojova – DOC

Hlavní výkres – energetika – PDF

Hlavní výkres – urbanistická koncepce – PDF

Odůvodnění územního plánu, koordinační výkres – PDF

Hlavní výkres – vodní hospodářství – PDF

Výkres veřejně prospěšných staveb, opatření a asanací – PDF

Výkres základního členění území – PDF

Výkres předpokládaných záborů půdního fondu – PDF

Komentáře: 6
  1. Ja jsem osobne rad, ze neco taoyhkvo jako organizace DOST v Cechach existuje. Je to v dnesnim bezpohlavnim multikulti maglajzu moc potreba a pod vetsinu jejich iniciativ bych se sam podepsal. Kdyz o me tedy nekdo verejne napise, ze jsem „nebezpečnfd fenome9n, jejedž petice a prohle1šened jsou prostředkem pro prosazove1ned neofašistickfdch, šovinistickfdch a xenofobnedch tendenced“ tak by me to taky nebylo jedno. Maji tedy plny pravo se proti tomu ohradit. Jenom nevim, jestli hrozit zalobou je ta nejlepsi cesta. Napadani a nalepkovani tohoto typu viz. obvinovani z fasismu, xenofobie a rasismu je typicke pro multikulti ideology. To se deje vsude na zapade. Vzhledem k obsahu jejiho blogu nemam pochyby, ze se V.T. radi k politicko-korektni multikulti vlne, ktera je hlavni pricinou evropskych socialnich problemu, a kterou ja povazuju za nebezpecnou fantasmagorii. Jeji reakce na otevrenou vyzvu DOST prazke zidovske obci je znacne bizarni nehlede na to, ze kdyz stouram klackem ve vosim hnizde, tak bych se mel pripravit na nasledky. habr

  2. I rooted my phone after the last update sprint forced me to take about the hboot and am trying to get rid of it. I have hboot 1.58 on my phone and am trying to get it back down to either 1.5 or 1.4. Any help would be appreciated.

  3. Os patos bravos estão em todo o lado, como na Restauração.Quem os disciplina?A crise vai ajudar a que reflitam sobre a ganância de ocupar, se fosse possível, todo o espaço público?Para que servem as Arespes e as associações respectivas?Só para se queixarem do aumento do IVA?Os agradecimentos ao Blogue pela atenção permanente.Lisboa precisa que este Blogue chegue a mais consciências.

  4. Lubos,I agree that a scientific approach does exist. However, I do know that many doctors in Ukraine and Belarus refuse to consider people’s illnesses to be a result of Chernobyl’s radiation strictly due to the amount of time since the accident.I am sure that some illnesses are not due to radiation, but the doctors refuse to even consider the possibility. As professionals, they should not rule out any possibilities without scientific proof, and that would require tests on each individual patient.

Přidat komentář

Vaše jméno, e-mail a web, nejsou povinnými údaji.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Odstranit zprávuOdeslat