Komentáře: 3
 1. Jirka

  Se svozem komunálního odpadu 1x za 14 dní, někdo silně usiluje o to,aby občané Nemojova zplachovali zbytky jídla do wc-to odnese nová čistička,co hoří to vezme kotel na tuhá paliva-takže emise a škodliviny v ovzduší a nedej bože komunální odpad hozený do plastu nebo papíru.Ale veřejně to nikdo nepřizná,takže vlastně o nic nejde…budeme delat jako že nic

 2. Vlasta

  Také nevidím výhodu v odvozu odpadu jednou za 14 dní. Osobně moc odpadu nevyprodukuji a mám velkou popelnici,ale mám obavu,že se tím podpoří to co je napsáno panem Jirkou. Ono ani v létě to není žádná hitparáda jelikož popelnice smrdí a jediné co to do vsi přilákalo byla liška,,,,a občas byla popelnice plná červů jak v hororu. Velká vedra činila své a hygienické to moc není.

 3. David Pěnička

  Dobrý den,
  hlavní důvod, který nás vedl k této změně je úspora finančních prostředků Vás občanů, ale i obce. Do konce loňského roku obec dotovala značnou částku za komunální odpad ze svého rozpočtu. Protože se nám výše uvedený stav nelíbil a z vlastních zkušeností, ale i z diskuze na veřejném zastupitelstvu víme, že odvoz popelnic 1x za 14 dní stačí, rozhodli jsem se k tomuto kroku. Komu nestačí popelnice, může si přikoupit ještě jednu na obecním úřadě či jinde a popelnice bude odvezena!!! Když se ukáže, že vývoz popelnic 1x za 14 dní je nedostatečný, budeme se muset vrátit k loňskému modelu.
  Podle mého názoru je pytlový svoz úspěšný a tříděním tohoto odpadu dochází ke značné úspoře místa pro ostatní komunální odpad.
  David Pěnička – starosta

Přidat komentář

Vaše jméno, e-mail a web, nejsou povinnými údaji.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Odstranit zprávuOdeslat